Fotoğraf Çekim Hizmetlerimiz

Fotoğraf Çekim Hizmetlerimiz

Retro Yazılım olarak ihtiyaç duyduğunuz kişisel ve kurumsal cast, portre, iç-dış mekan/açık hava ve stüdyo, ürün/tasarım, katalog, moda, reklam, takı/mücevher, mekan/mimari, , still life, yemek fotoğraf çekim hizmetini alanında uzman kadromuzla, profesyonel ve sizi yansıtacak şekilde, en iyi ekipmanlarla sağlıyoruz.

Markanızı sizi, fotoğraflarınız da markanızı temsil eder. Profesyonel bir ekip tarafından çekilen fotoğraflar sayesinde size, markanıza, ürünlerinize dair daha

Fotoğraf Çekim Hizmetlerimiz

Still Life

Cansız nesnelerin, genellikle küçük bir nesne grubunun tasviri için kullanılan bir fotoğraf türüdür. Fotoğrafın natürmort sanat stiline uygulanmasıdır. Still Life fotoğraflar, pek çok konuyu kapsamaktadır. Günlük hayatta karşılaşılan her şeye daha minimalist ve farklı bir bakış açısı getirmektedir. Son yıllarda restoranlar, kafeler, oteller, mekanlar still life çekimlerden yararlanmaktadır. Bizler de Retro Yazılım olarak profesyonel fotoğraf ve styling uzmanlarımızla ürünlerinize yeni bir bakış ve anlam kazandırarak tanıtımlarının en başarılı şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Ürün Çekimi

Fotoğraflar, sizin bilinirliğinizi, marka imajınızı, ürünlerinizin satın alınma oranını, tercih edilme istatistiğinizi, albeninizi yükseltecek ve müşterileri etkileyecek unsurların başında gelmektedir. Kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanan bir fotoğraf albümü markalaşma yolunda ürünlerinizin ve sizin sesiniz olmakta ve rakiplerinizden sıyrılmanız için adeta bir kilit rolü oynamaktadır. Retro Yazılım olarak uzman kadromuz, en iyi makineler ve teknik bilgiyle ürünlerinizin fotoğraflarını e-ticaret siteleri, kataloglar ve sosyal medya hesapları için profesyonel bir şekilde hazırlayarak sizlerin müşteriler karşısında etkileyiciliğinizin ve satış oranınızın artmasına katkı sunmaktayız.

Kişisel Fotoğraf Çekimi

Stüdyo ortamında size özel kurgulanan ışıklar altında veya bir dış mekanda etkileyici ve profesyonel fotoğraflarınız olsun istiyorsanız Kişisel Fotoğraf Çekimi paketini tercih edebilirsiniz. Bu paketteki fotoğraflar için ışık, renk, objeler ve tüm hazırlıklar tamamen size, ihtiyaçlarınıza, karakterinize ve isteklerinize özel olarak hazırlanmaktadır. Influencer çekimleri ve portre çekimleri de bu paket içerisinde yer almaktadır. İster iş ister kişisel yaşamınız, isterseniz web siteniz veya sosyal medya profilleriniz için kullanabileceğiniz, sizi yansıtacak fotoğrafları Retro Yazılımın uzman kadrosu ve son teknoloji makineleriyle elde edebilirsiniz.

Mekan-Mimari Çekimi

Mimarlık firmaları, kafeler, emlakçılar, oteller, restoranlar, şirketler ve birçok işletmenin kalitesini ön plana çıkartmak ve mekanlarının tanıtımını yapmak için kullandıkları fotoğrafçılık türlerinden biri mekan fotoğrafçılığıdır. Birçok firma mekanlarını fotoğraf çekimleriyle öne çıkartmak, tanıtımlarını yapmak istemektedir. Bizler de Retro Yazılım olarak profesyonel bir şekilde mekanınızın ve mimari yapılarınızın iç ve dış çekimlerini yapıyor, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olacak şekilde profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Yemek Çekimi

Sosyal medyanın ve özellikle Instagram’ın hayatımızda büyük bir yer edinmesiyle yeni fotoğrafçılık akımları da doğmuştur. Yemek styling ve fotoğrafçılığı, yemeğin ya da gıda ürününün farklı aksesuarlar kullanarak, özel bir bakış açısı ve ışık kullanılarak stüdyo ve restoran ortamında fotoğraflarını çekmektir. Son yıllarda dikkat çeken fotoğraf tekniklerinden biri olan food styling, özellikle restoranların satışlarını, müşteri kitlesini, tercih edilirliğini artırmış, sosyal medyada bilinirliğini büyük ölçüde etkilemiştir. Sizler de restoranınızın imajını güçlendirmek, ürünlerinizi tanıtmak, hedef kitleyi restoranınıza çekmek, bilinirliğinizi artırmak ve menünüze etkileyici fotoğraflar eklemek isterseniz Retro Yazılım olarak uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Dekupe ve Modelli Ürün Çekimi

Dekupe tarzı fotoğraf çekimlerinde, resmin arka planı ayrıştırılacak biçimde fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Bu resimlerde renk, retouch, beyaz sharpen keskinlik ayarı, leke temizleme, kroplama, kadrajlama, boyutlandırma, toplu renk ve keskinlik ayarı gibi işlemler uygulanmaktadır. Basitliği ve ürünün detaylandırılması düşünüldüğünde tercih sebebidir.
Modelli çekimlerde ise ürünler bir model üzerinde özel ışık, efekt ve ortam hazırlanılarak tanıtılmaktadır. Bu tip çekimler etkileyiciliği ile ön plandadır. Genellikle giyim ve aksesuarların bir modelin üzerinde fotoğraflanması kullanıcının alış hareketini hızlandırır. Müşteriler bu sayede alacağı ürünün bir kişi üzerinde nasıl duracağını, nasıl kombin yapabileceğini görür.

Moda ve Güzellik Konseptli Çekimler

Moda ve güzellik konseptli çekimler üzerinde detaylı çalışılması, titiz bir yaklaşım gösterilmesi ve multidisipliner bir anlayışla gerçekleştirilmesi gerekilen çekimlerdir. Markanızı öne taşıyacak, sektörünüzde fark yaratacak moda ve güzellik çekimleri sayesinde adınızdan övgüyle söz ettirebilirsiniz. Moda çekimleri de davranış ekolümüzün, marka çizgimizin, tarzımızın ve mesajlarımızın görseller ile yansıtılması anlamına gelmektedir. Siz de ürünlerinizi belirli bir ekolde ve hikâyede fotoğraflamak istiyorsanız moda fotoğrafçılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Nitelikli bir çalışmayı gerekli kılan profesyonel fotoğraf çekimi, stüdyo ortamında, doğal ve konseptli şekilde gerçekleştirilerek ürün tanıtma odaklı yapılır. Düzenlenen defilelerden farklı olarak fotoğraflar belirli bir hikaye içinde, mesaj verme amaçlı anlatılır.
Modada yeni trendleri ve stilleri profesyonel moda ve güzellik çekimleri ile somutlaştırabilir, sosyal medya hesaplarınız üzerinden milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede markalaşma yolunda büyük bir adım atmış ve firmanız için devasa bir reklam yapmış olursunuz.
Bizler sizin için çekim öncesi marka analizini yapıyor, sizi en doğru biçimde yansıtacak styling çalışmasını hazırlıyor, doğru ekipmanlar, detaylı bir prodüksiyon çalışması ve uzman kadromuzla çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sanat, Tasarım Çekimleri

Fotoğraflar sosyal medyanın da aktif bir şekilde kullanılması ve hayatımızda edindiği yerle beraber firmaların ve şahısların itibarını etkileyen en önemli unsurların başında gelmektedir. Başlı başına bir sanat olan fotoğrafçılık uzman bir göz ve profesyonel bir ekipmanla gerçekleştirildiğinde tek başına büyük bir etkileyiciliğe sahiptir.
Bizler Retro Yazılım ekibi olarak alanında uzman kadromuz ve tüm donanımsal gücümüzle her türlü sanatsal çalışmanız ve tasarımınızda hayal gücünün elverdiği noktaya kadar hizmetinizdeyiz. Sizi, tarzınızı ve bakış açınızı yansıtacak, sanatınızın güzelliklerini ön plana çıkaracak, ihtiyaç duyduğunuz prodüksiyon, kurgu, styling, ışık, efektler ve hem çekim aşamasında hem de çekim sonrasında sunacağımız hizmetlerle hayallerinizi ve sanatınızı ortaya koyarken yanınızdayız.

Drone Çekimi

Teknolojinin yıllar içinde geldiği noktada fotoğraf ve video çekimlerinde kullanılan yöntemlerde de çeşitlenme ve gelişim görülmektedir. Çekim açısının sınırsızlığı, doğru kurgu ve montajla birleştiğinde ortaya çıkan etkileyicilik, iyi bir ekipman ve alanında uzman kişilerle yapılan çekimlerde elde edilen görüntünün yüksek kalitesi, estetik tasarım imkanı sunması ve daha fazla detay yakalanması sayesinde drone çekimleri son zamanlarda kişisel ve kurumsal çekimlerde en sık tercih edilen seçeneklerden biri haline gelmiştir.
Bizler Retro Yazılım ekibi olarak profesyonel ve sertifikalı uzmanlarımızla ve son teknoloji ürünü makinelerimizle sizleri en iyi biçimde yansıtacak, izleyiciyi etkileyecek çekimleri yapıp sonrasında görüntülerin kurgusunu, montajını, görsel efekt, ses miksajı ve renk düzenlemelerini yapıyor; projeleriniz için 4K teslimat ve uygun fiyat politikası eşliğinde özgün ve yüksek kaliteli filmler üretiyoruz.
Call Now Button