Video Çekim Hizmetlerimiz

Video Çekim Hizmetlerimiz

Retro Yazılım olarak tüm kişisel ve kurumsal alanlarda ihtiyaç duyduğunuz duruma göre profesyonel bir şekilde video çekim hizmeti veriyoruz. Son teknoloji donanımsal ekipmanlarla ve alanında uzman çekim kadromuzla beraber sizi en iyi yansıtacak, yaratıcılığı, farklılığı ve sizdeki ışığı en iyi biçimde açığa çıkaracak şekilde video çekimini yapıyor, kurgusunu oluşturuyor ve elde ettiğimiz materyallerin hem ham hem de işlenmiş halini hizmetinize sunuyoruz.

İşletmeler açısından düşünüldüğünde profesyonel video çekim hizmeti sayesinde kurumsallığınızı artırabilir, hedef kitlenize kendinizi ve ürünlerinizi tüm yönleriyle tanıtabilir, müşterileriniz üzerinde kısa bir süre içinde güçlü bir imaj algısı uyandırabilir, onları etkileyebilir ve bu videoların yayımlanması sayesinde kolaylıkla daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Kişisel çekimlerle özel günlerinizi ve anılarınızı tüm detaylarıyla kayıt altına alabilir, uzman kadromuz ve son model ekipmanlarımız sayesinde başarılarınızı, kutlamalarınızı ve özel günlerinizi hikayeleştirerek ölümsüzleştirebilirsiniz.

Video Çekim Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Videoları

Sosyal medya videoları, iletişim formatları olarak firmalara Instagram, Youtube ya da Facebook gibi kanallar üzerinden tüketicileri ile diyalog kurma olanağı vermektedir. Günümüzde en önemli görsel materyaller olarak değerlendirilmektedirler. Hedef kitlelere ulaşmanın en hızlı ve etkileyici yolu budur.

Tanıtım ve Reklam Filmi

Retro Yazılım olarak size sunacağımız tanıtım ve reklam filmi hizmetiyle firmanızı, sunduğunuz hizmeti ve ürünlerinizi, tarihçenizi, vizyonunuzu, misyonunuzu görsel ve işitsel ögelerle kurgulanan bir filmle hedef kitlenize etkili bir yolla tanıtabilir, güçlü bir iletişim stratejisi oluşturabilirsiniz.
Alacağınız bu hizmet sayesinde titizlikle ve detaylı bir çalışma sonucunda hazırlanmış reklam filminizde sizi en doğru biçimde tanıtırken, hedeflenen satış miktarına ulaşmanızı destekliyoruz.

Kişisel ve Sanatsal Çekimler

Retro Yazılım olarak gerek kişisel gerekse sanatsal çekimlerinizi yaparken profesyonel ekibimiz ve istenen çekimin tarzına özel prodüksiyon çalışmamızla sizi, güzelliğinizi, farklılıklarınızı, yansıtmak istediklerinizi ve karakterinizi en doğru şekilde filmleştirerek kitlelerle buluşturuyoruz.

Moda ve Güzellik Çekimleri

Profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla Stüdyo & On Location, Moda, Konsept ve Güzellik Projeleri, Katalog, Portfolyo çekimlerinizi sizi en iyi yansıtacak ve memnun edecek şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Projeler

Retro Yazılım olarak talebinize ve ihtiyaçlarınıza göre her türlü açılış, etkinlik, organizasyon, toplantı, konferans, ürün, bina, hotel ve firma tanıtımı gibi tüm şirket projelerinizde ve kurum içi video filmi çekimi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Klip Prodüksiyonu

Kişisel olarak size veyahut firmanıza, ürünlerinize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru, kaliteli, titiz ve detaylandırılarak gerçekleştirilen çekimler ve montaj çalışmalarıyla her türlü belgesel & film yapımı, özel videolar ve klip çekimi isteklerinizi hayata geçiriyoruz.

Drone Çekimi

Teknolojinin yıllar içinde geldiği noktada fotoğraf ve video çekimlerinde kullanılan yöntemlerde de çeşitlenme ve gelişim görülmektedir. Çekim açısının sınırsızlığı, doğru kurgu ve montajla birleştiğinde ortaya çıkan etkileyicilik, iyi bir ekipman ve alanında uzman kişilerle yapılan çekimlerde elde edilen görüntünün yüksek kalitesi, estetik tasarım imkanı sunması ve daha fazla detay yakalanması sayesinde drone çekimleri son zamanlarda kişisel ve kurumsal çekimlerde en sık tercih edilen seçeneklerden biri haline gelmiştir.
Bizler Retro Yazılım ekibi olarak profesyonel ve sertifikalı uzmanlarımızla ve son teknoloji ürünü makinelerimizle sizleri en iyi biçimde yansıtacak, izleyiciyi etkileyecek çekimleri yapıp sonrasında görüntülerin kurgusunu, montajını, görsel efekt, ses miksajı ve renk düzenlemelerini yapıyor; projeleriniz için 4K teslimat ve uygun fiyat politikası eşliğinde özgün ve yüksek kaliteli filmler üretiyoruz.
Call Now Button