Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım, fikirlerinizin ve iletmek istediğiniz mesajın teknoloji yardımıyla sergilenmesi sanatıdır. Bu sanat gücünü özgünlükten, hayal gücünden, tecrübeden, düşünceleri doğru bir şekilde yansıtabilme kuvvetinden alır. İletişim fikirleriyle sanat ve teknolojiyi birleştirip sizin için en iyi işi ortaya çıkarmaksa bizim görevimizdir. Bu hizmetle beraber kurum kimliğinizi yansıtacak çalışmalar hazırlanır. Tasarımdaki farklılıklar, profesyonel ve yaratıcı içerikler sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşır. Bir yandan da sizin müşterilerinizle ilişkinizde ilk bağın kurulumu logonuz gibi grafik tasarım ürünleri üzerinden olur.

İlk Görüşme

Sizi ve markanızı tanımak adına gerekli bilgileri toplar, grafik tasarım sürecinin detaylarını, teslimat zamanını ve bütçeyi görüşürüz. Siz, bize aklınızdaki fikirleri aktarırsınız, bir beyin fırtınası gerçekleştirerek markanız için en uygun tasarımın temellerini atarız.

Araştırma

Sektörel araştırma yaparak rakiplerinizin ve sektördeki müşteri potansiyelinin verilerini tarar, sizin için en faydalı olacak malzemeleri toplarız. Toplanan veriler analiz edilerek mümkün olan en iyi tasarımı ortaya koymaya çalışırız.

Revize

Oluşturduğumuzu tasarımı sizlerin onayına sunar, bilgilendirme yapar, istekleriniz yönünde gerekli değişiklikleri gerçekleştiririz.

Teslim

İlk görüşmemizde planladığımız bitiş zamanı geldiğinde tasarladığımız ürünleri sizin de onayınız alındıktan sonra son düzeltmelerini gerçekleştirerek teslim ederiz. Burada önemli olan teslimat günü geldiğinde sizin memnuniyetinizi görebilmektir.
WhatsApp İletişim