Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Günümüzün teknolojiyle şekillenen dünyasında web sitesi kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzüdür.
İyi tasarlanmış bir web sitesi markalaşma ve pazarlama adına markanızın değerini arttıracak en önemli ögelerden biridir. Gelişen teknolojiye hızlı bir şekilde adapte olmak için hangi sektörde olursanız olun iyi bir web tasarımına, güçlü bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Bunun yolu da titiz bir iş sürecinden, tamamen sizi anlayıp işinizi ve dünyaya bakışınızı tüm yönleriyle yansıtabilmekten geçer.
Retro Yazılım olarak profesyonel web tasarım konusunda müşterilerimize gerekli bütün desteği sağlamakta, sizi her seferinde daha ileriye taşıyacak fikirleri üretmekte ve bütün süreç boyunca elimizdeki verileri analiz edip işinizi tam anlamıyla yansıtacak web sitesini tasarlamakla mükellefiz. Sizin için mümkün olan en dikkat çekici görselleri derler, işinizi tüm detaylarıyla yansıtacak içeriği belirler, tasarımı rakiplerinizden ayıracak yeni fikirlerle donatır ve web sitenizin güvenliğini sağlarız.
E-Ticaret Nedir?
Web Tasarım

E-Ticaret Nedir?

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Elektronik ticaret, tüm dünyada ticaretin serbestleştirilmesi eğilimi ile birlikte, 2000'li yıllardan sonra yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin bir parçası olarak ortaya çıkmıştır. Geleneksel pazarlama yöntemlerine, İnternet olanaklarını da ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir kitleye satış yapabilmenin ötesine geçip, üretkenliği ve yaratıcılığı arttıran küresel e-ticaret bağlantıları kurma şansını elde edebilmeye başlamıştır. Eskiden birçok şirket televizyon, gazete, radyo gibi araçları kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya uğraşırken, bugün bunlara İnternet üzerinden reklamcılık da eklenmiştir.

İlk Görüşme

Müşterilerimizin talepleri ve tasarım istekleri tarafımızca yazılı ve örnekli şekilde not alınır. Nasıl bir yol izleyeceğimize karar verir, gerekli bilgilendirmeleri yapar, planlama oluşturarak tasarımın teslim zamanı ve fiyat konusunda anlaşmaya varırız.

Tasarım

Öncelikle görüşmemizde elde ettiğimiz bilgiler ve talepleriniz ışığında sektörel araştırma sağlar ardından verilerin analizini gerçekleştiririz. Müşterimizin işini en iyi yansıtacak tasarı fikirlerini oluştururuz. Rakiplerinizden sizi ayıracak farklılıkları da tasarıma entegre ederiz. Oluşturulan tasarım tamamen size özel olarak hazırlanır.

Revize

Web sitesi tasarımını tamamlayıp sizin onayınıza sunarız. Siz de değiştirmek istediğiniz noktalar varsa bize iletirsiniz. Burada revize sınırı yoktur. Amacımız içinize en çok sinecek tasarımı ortaya koymaktır. Bu aşama da tamamlandığında kodlamaya geçilir.

Kodlama

Oluşturulan tasarım en güncel araştırmalar ve teknolojik imkanlar kullanılarak uzman ekibimiz tarafından kodlanarak son halini alır. Web tasarım içerisinde tüm iyileştirmeler ve altyapısal ögeler kullanıma engel vermeyecek şekilde düzenlenir.

Teslim

Müşterilerimizle beraber oluşturduğumuz tasarımı kodlayıp kullanıma uygun hale getirdikten sonra ilk görüşmemizde planladığımız bitiş tarihi geldiğinde teslimatı gerçekleştiririz. Burada sizlere kullanım eğitimi ve gerekli teknik bilgileri aktararak herkesten bağımsız olarak websitenizi yönetmenizi sağlarız.
Call Now Button