SEO Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Nedir?

SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu

Dilimize ‘’arama motoru optimizasyonu’’ olarak geçen SEO, Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarının işleyişini göz önünde bulundurarak oluşturulmuş bir tür internet pazarlama şeklidir. Retro Yazılım olarak tecrübeli ekibimizle uygun stratejileri oluşturur, insanların internete girdiklerinde nerelere göz attıklarını ve aradıkları şeye ulaşmak için arama motorlarına ne tür kelimeler yazmayı tercih ettiklerini saptar ve sizi diğerlerinden ayıran farklılıkları ön plana çıkararak internet aramalarında en üst sıraya taşınmanızı sağlarız.

 

Burada asıl amacımız marka değerinizi arttırmak, size daha ulaşılabilir bir hale getirmek dolayısıyla ziyaretçi sayınızı yükseltmektir. Arama motorlarında en üst sıraya çıkmak ancak kapsamlı ve profesyonel yönetim isteyen bir SEO çalışmasıyla mümkündür.

SEO İşlemleri

Web sitesine yapılacak işlemler, SEO uzmanları tarafından site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere iki yönlü olarak değerlendirilir.

  • Site İçi SEO
  • Site Dışı SEO
  • Black Hat SEO

SEO Hizmeti

SEO çalışması ufak çaplı iş yerleri için özel bir çalışan alınamayacağından dolayı genelde dışarıya yaptırılır, aslına bakılır ise büyük firma, kuruluşlarda da genellikle SEO Çalışması, Sektörde SEO Hizmeti veren SEO Firmalarına yaptırılır ve bunun için Kuruluş içerisinde birkaç SEO Uzmanı bulundurup raporları inceletir.

SEO hizmeti ile bir web sitesinin arama motorlarına en uygun ve kaliteli şekilde yayın yapmaları sağlanır. SEO hizmetleri ile gereksiz ve kötü yayın yapan web siteleri arama motorlarından arındırılmış olurlar.

Bağlantılar

SEO Alanında verdiğimiz hizmeti öğrenmek için tıklayın

Call Now Button